Zhduket një plak në Novobërdë

10:14 | 11 Tetor 2021

Një person e ka raportuar në Policinë e Kosovë si të zhdukur babain e tij.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së dielës, në Novobërdë.

PERSON I ZHDUKUR

Fsh. Straza, Novobërdë, 09.10.2021 – 03:00. Me 10.10.2021 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se babai i tij mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara