Zhduket një e mitur në Prizren

11:29 | 18 Qershor 2021

Një e mitur është raportuar e zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e saj e cila ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara