Google ADS

Vodhi një trotinet elektrik, policia arreston të dyshuarin në Podujevë

08:50 | 23 Qershor 2024
K.B

Është arrestuar një person në Lluzhan të Podujevës, pasi i njëjti kishte vjedhur një trotinet elektrik.

Sipas raportit nga policia, i dyshuari kishte hapur me forcë veturën.

“Lluzhan, Podujevë 22.06.2024-11:40. Është arrit të identifikohet dhe të arrestohet i dyshuari mashkull kosovar, pasi që me forcë kishte hapur veturën e viktimës mashkull kosovar dhe kishte vjedhur një trotinet elektrik. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme