Vjosa Osmani dhe Albin Kurti thërrasin konferencë të përbashkët për media

13:30 | 14 Janar 2021

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, bashkë me u.d të presidentit, Vjosa Osmani do të mbajnë një konferencë për media.

Kjo është bërë e ditur nga zyra e presidentit.

Konferenca do të nis pas disa minutash dhe e njëjta do të mbahet në sheshin e Prishtinës.

 

Lajmet më të lexuara