Vjedhin 130 euro në një pompë të benzinës dhe ikin

15:20 | 29 Mars 2017
 Tri viktima dy meshkuj dhe një femër punëtorë në një pompë derivatesh në Prishtinë kanë raportuar se të dyshuar të panjohur nën kanosjen e armëve kanë grabitur 130 € para 
të gatshme.
 Sipas Policisë të dyshuarit dyshohet se janë larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë Audi A3. Nuk raportohet për të lënduar./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale