Vetura e Policisë kalon në vijë të plotë, qytetari për të njëjtin veprim merr gjobë

10:44 | 19 Qershor 2018

Vetura e Policisë kthehet Një veturë e Policisë ka shkelur rregullat e komunikacionit pasi që është kthyer në vijë të plotë në rrugën ‘Migjeni’, më saktësisht përball objektit të kinemas ‘A B C’ që gjendet në këtë rrugë.

Një qytetarë ka dërguar një video portalit Arbresh.info ku shihet vetura dhe ky qytetar ka thënë se për të njëjtin veprim është dënuar me gjobë 40 euro.

Ndërsa për qyrtarët policor duket se nuk vlejnë rregullat e komunikacionit./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme