Veternik/ Edhe një person goditet nga vetura në vendin ku shteti po lejon të ndodhin fatkeqësi

09:54 | 17 Janar 2022

Sot në ora 09:20 minuta, në Veternik një person është goditur nga një veturë.

Nuk dihet për gjendjen e të aksidentuartit, mirëpo arbresh.info është në pritje të informacioneve zyrtare nga Policia e Kosovës.

Në videon që gazetari i portalit ka bërë, shihen disa persona duke i dhënë ndihmën e parë dhe janë në pritje të policisë dhe urgjencës.

Gjithashtu një veturë është e ndalur, por nuk dihet nëse është ajo që e ka goditur atë.

Në këtë pjesë të rrugës janë të shumta raste e ngjashme, ndërsa nuk është bërë ende një zgjidhje.

Arbresh.info shumë shpejt ju sjell detaje të reja. /arbrësh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara