Vëllai i Ukshin Hotit viziton deputetin e Vetëvendosjes

19:26 | 15 Gusht 2017

Sot deputeti i Vetëvendosjes Frashër Krasniqi ka pritur për vizitë vëllain e intelektualit shqiptar Ukshin Hoti, shkruan arbresh.info

Afrim Hoti sot në vizitë të Frashëri ishte së bashku me vajzën e tij Arbresh Hotin, vizitën e familjes Hoti e ka bëtë të ditur vetë Frashëri përmes në statusi në rrjetin social Facebook

“Një vizitë e ngrohtë nga ish i burgosuri politik, ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe vëllai i intelektualit të madh shqiptar Ukshin Hotit, Afrim Hotidhe vajza e tij Arbresha Hoti.” ka shkruar ai.

9999

Shpërndaje në rrjete sociale