Vdes nga Covid-19 punëtori i PTK-së

22:54 | 18 Prill 2021

Një punëtor i Telekomit ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19.

Lajmin e ka bërë publik Federata Sindikale e Punëtorëve të PTK-së, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Njoftimi i plotë:

Me pikëllim të thellë, morëm lajmin për humbjen e betejes me Covid-19 të kolegut tonë nga Rahoveci, Jeton Sokoli. FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.
Qoftë i paharruar kujtimi Jeton Sokoli FSP-PTK

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara