Valon Murati rizgjedhet kryetar i Lëvizjes për Bashkim

15:56 | 13 Qershor 2021

Valon Murati sërish është zgjedhur kryetar i partisë Lëvizja për Bashkim.

Këtë për arbresh.info e ka konfirmuar Murati duke shtuar se nuk kishte kundër kandidat tjetër.

Ai ka thënë se do të punojë sa më shumë për partinë dhe se do të ketë më shumë përgjegjësi shtesë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale