Uran Ismajli dhe Arben Vitia nuk marrin pjesë në ceremoninë e betimit të Kryetarit të ri të Prishtinës

10:32 | 7 Dhjetor 2021

Kundër kandidatet e  Përparim Ramës, në zgjedhjet e fundit lokale Uran Ismajli nga Partia Demokratike e Kosovës dhe Arbren Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje, nuk po marrin pjesë në ceremoninë e betimit të kryetarit të Prishtinës, raporton arbresh.info.

I vetmi i cili është i pranishëm në sallë është ish kandidati nga Aleanca Kosova e Re, Gëzim Mehmeti si dhe ish nën kryetari Selim Pacolli/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara