Tre ndërkombëtar sulmohen në veri të vendit

10:52 | 22 Tetor 2021

Tre ndërkombëtarë janë gjuajtur me gurë në drejtim të veturës së tyre, më 13 tetor, derisa sulmin ndaj tyre personat e kanë raportuar të enjten.

Sipas policisë, sulmi ndaj tyre kishte ndodhur paradite, në Zveçan.

RREZIKIMI I PERSONAVE NËN MBROJTJEN NDËRKOMBËTARE

Zveçan, 13.10.2021-10: 55. Më datën 21.10 2021, është raportuar se me datën 13.10.2021 nga një person i  dyshuar  i pa njohur  me një guri është dëmtuar automjeti i tyre Land Rover, në të cilin kishin qenë tre persona ndërkombëtarë. Nuk raportohet për të lënduar, lidhur me rastin është informuar prokurori i cili ka  urdhëruar që të heteohet dhe inicohet rasti./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara