Google ADS

Sveçla uron Kurban Bajramin: Qoftë zemra juaj e mbushur me dashuri, mirësi dhe lumturi

20:05 | 16 Qershor 2024
E.G

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla u ka uruar Kurban Bajramin të gjithë besimtarëve myslimanë.

Me anë të një postimin në Facebook, ai uroi që kjo ditë të sjellë paqe, lumturi dhe begati, shkruan Arbresh.info.

“Me fat Kurban Bajrami të gjithë besimtarëve myslimanë!  Uroj që kjo ditë e shenjtë të ju sjellë paqe, lumturi dhe begati tek ju dhe familjet e juaja. Qoftë zemra juaj e mbushur me dashuri, mirësi dhe lumturi!”, ka shkruar ai./Arbresh.info/

Të ngjashme