Sot varroset kompozitori kosovar, Fahri Beqiri

12:42 | 18 Maj 2021

Ka vdekur kompozitori i njohur kosovar, Fahri Beqiri.

Lajmin e ka bërë të ditur muzikanti Valton Beqiri, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Njoftimi i plotë:

Njoftojmë miqtë dhe familjarët se sot pushoj së rrahuri zemra e më të dashurit tonë

FAHRI HAXHIBEQIRI

Homazhet do të mbahen nga ora 14:00 deri 15:00 në Teatrin Kombëtar të Kosovës

Varrimi do të bëhet sot në ora 17:00 në varrezat e qytetit të Prishtinës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara