Situata e qetë në veri (FOTO)

12:46 | 9 Dhjetor 2022

Situata në veri aktualisht duket e qetë.

Ekipi i arbresh.info po qëndron atje dhe nga pamjet e siguruar shihen zyrtarët policorë në numër të shtuar duke e mbikëqyrur situatën atje.

Kujtojmë se dje, Policia e Kosovës ka vendosur të rris numrin e zyrtarëve policorë në veri për shkak të situatës së krijuar atje.

Ndërsa mbrëmë është plagosur një polic i Kosovës nga grupet kriminale serbe dhe gjendja e tij është stabile./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale