Shtatë raste të reja me COVID-19

12:22 | 24 Janar 2023

Instituti Kombëtarë i Shëndetit Publik ka njoftuar se vetëm gjatë 24 orëve të fundit shtatë persona kanë rezoltuar pozitiv me COVID-19 pas 65 testimeve të bëra.

Sipas tyre Janë shëruar gjashtë pesona si dhe janë hospitalizuar nëntë persona.

Aktualisht janë 95 raste aktive thuhet në njoftim./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale