Shantazhohet në facebook, aktivizohet prokuroria

10:03 | 19 Shtator 2017

Në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë një person ka raportuar se përmes rrjetit social Facebook, është shantazhuar (nga një person jashtë vendit) duke i publikuar disa foto të ndryshme nëpër portale dhe për pasojë ankuesi ka marrë telefonata të ndryshme duke e ofenduar dhe kanosur me jetë.

Për rastin është njoftuar prokurori, ndersa policia është duke u hetuar rastin.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara