Google ADS

Sekuestrohen 22 motoçikleta në Prizren

15:24 | 21 Qershor 2024
K.B

Policia e Kosovës njofton se ka sekuestruar 22 motoçikleta në Prizren.

Në njoftimin për media, thuhet se janë shqiptuar edhe 42 gjoba për kundërvajtje.

“Njëzetë e dy (22) motoçikleta tё llojeve tё ndryshme, ndërsa janë shqiptuar 42 gjoba për kundërvajtje: mos posedimi i lejes për vozitje, mos posedimi i kategorisë përkatëse, ngasje e mjetit pa regjistrim si dhe kundërvajtje tjera”, thuhet në njoftimin nga policia./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme