Google ADS

Rrugët në Prishtinë, të kalueshme (Foto)

09:48 | 19 Shkurt 2017
Arbresh.info

Reshjet e borës gjatë natës dhe mëngjesin e sotëm, nuk i kanë zënë në befasi kompanitë për mirëmbajtjen e rrugëve në kryeqytet thuhet në njoftimin e Komunës së Prishtinës.

Sipas tyre të gjitha rrugët në Prishtine janë te kalueshme.

Jemi duke punuar intenzivisht në zonat rurale që të jenë te gjitha rrugët e kalushme në fshatra.

Për çdo ndihmë qytetaret mund të thërrasin në numrat e Komunës: 080012233,080012244,080012255.

unnamed_1487493135-7514303  unnamed-2_1487493123-2260723 unnamed-3_1487493128-7305538unnamed-1_1487493109-5706237

Shpërndaje në rrjete sociale