Google ADS

Rrokulliset cisterna në Llabjan

14:16 | 20 Janar 2018
Arbresh.info

Është rrokullisur një cisternë me naftë magjistralen Prishtinë-Gjilan përkatësisht në Llabjan.

Cisterna kishte rreth 30 mijë litra naftë dhe nga rrokullisja e tij ka mbetur i lënduar drejtuesi i këtij mjeti, raporton arbresh.info.

Kamioni është vetë aksidentuar dhe rrokullisja e tij ka ardhur si pasojë e mos frenimit, bën me dije një lexues i portalit.

Ndërsa nga ky aksidenti janë krijuar kolona të gjata.

Policia e cila po merret me rastin ka urdhëruar që të kthehen gjitha veturat që ndodhen në këtë vend pasi që kalimi është i pamundshëm./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme