Rrahje në Gjakovë, arrestohen tre të dyshuar

11:57 | 30 Maj 2023

Një person ka raportuar është rrahur tre persona, duke e goditur me mjete të forta në Gjakovë.

Rasti ka ndodhur të hënën, sipas raportit të policisë, thuhet se pas përleshjes viktima ka marrë tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi.

Tretë dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, kurse një është liruar në procedurë të rregullt./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale