Rezultonte i humbur, gjendet 84 vjeçari në Prishtinë

09:50 | 3 Qershor 2023

Sinan Duli, 84 vjeçari i cili rezultonte i humbur është gjetur ditën e premte.

Shoqata e Kosovës për Kërkim dhe Shpëtim kanë njoftuar se 84 vjeçari është gjetur i gjallë dhe se ai kishte rënë në një gropë.

84-vjeçari është gjetur rreth orës 22:30 në zonën te antena në lagjen “Kolovica” në Prishtinë, në një gropë, dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme