Google ADS

Rasti Pista: Janë intervistuar 84 dëshmitarë dhe të dyshuar (Video)

21:38 | 9 Prill 2017
Arbresh.info

Përmes dokumentarit “Vrasja me shumë pista” kushtuar vrasjet misterioze të Elvis Pistës, ish-menaxher i PTK-së dhe ish-kandidat për deputet i Partisë Demokratike, është bërë e ditur se lidhur me rastin ishin 84 dëshmitarë dhe të dyshuar.

Ky mund të jetë prej rasteve ku janë marrë në pyetje mësë shumti dëshmitarë dhe të dyshuar.

 

Shpërndaje në rrjete sociale