QNR mban konferencë për media lidhur me progresin e punës

10:46 | 20 Shkurt 2021

Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve të zgjedhjeve po vazhdon numërimi i votave nga zgjedhjet e 14 shkurtit.

Valmir Elezi zëdhënësi i KQZ-së për arbresh.info, ka bërë të ditur se në orën 13:00 do të mbahet një konferencë për media, raporton arbresh.info

“ju njoftoj se sot (e shtunë, 20 shkurt, ora 13:00) në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve do të mbaj konferencë për t’iu informuar lidhur me progresin e punës në këtë qendër”, ka thënë Elezi./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara