Policia në kërkim të dy burrave që ushtruan dhunë fizike ndaj një gruaje

12:27 | 8 Nëntor 2020

Një grua ka raportuar dje në polici se është sulmuar nga i dyshuari mashkull, pasi kishte shkuar në hotel me një shok dhe një tjetër që po i shoqëronte ata.

Sipas deklaratës së saj, ata kishin pasur para të gatshme me vete dhe më pas njëri nga ta e ka sulmuar fizikisht, duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Të dyshuarit ndodhen në arrati, policia po merret me rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I LEHTË TRUPOR/Graqanicë 05.11.2020 – 13:00-19:00. Viktima femër Kos. raporton se derisa kishte shkuar në një Hotel në shoqëri me shokun e sajë të dyshuarin mashkull Kos.dhe një person tjetër mashkull Kos.që i shoqëronte, të njëjtit i kishin marre para kesh dhe njëri nga të dyshuarit e kishte sulmuar fizikisht viktimën duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore. Të dyshuarit janë larguar në drejtim të pa njohur dhe gjenden në arrati. Rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara