Policia e Kosovës vazhdon ta ruaj rendin dhe shëndetin publik

23:07 | 16 Maj 2021

Objektiv kryesor i Policisë së Kosovës mbetet ruajtja rendit sigurisë dhe shëndetit publik.

Masat dhe kufizimet duhet të respektohen nga të gjithë, për të mirën e të gjithëve.

Policia në mbar vendin vazhdon ta ruaj rendin dhe sigurinë, përveq kësaj edhe duke mbështetur autoritetet tjera shtetrore në parandalimin e pandemisë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara