Google ADS

Podujevë: Vdes një person në pyll, e zë traktori

09:16 | 26 Korrik 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar se ditën e djeshme një person nga Komuna e Podujevës ka ndërruar jetë, pasi që të njëjtin e ka zënë traktori në pyll dhe duke mos i përballuar lëndimeve ka ndërruar jetë.

“Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale