Google ADS

Persona të maskuar godasin brutalisht kameramanin e RTK-së në Leposaviq

15:05 | 16 Qershor 2023
K.B

Në Leposaviq është sulmuar fizikisht kameramani i RTK-së, Bardh Bekteshi, të cilit i është thyer edhe kamera.

Në pamjet e dërguara nga gazetarja Venera Xhoxhaj, shihet sulmi i ekipeve të medieve dhe kameramani Bekteshi duke u rrëzuar.

lexo edhe:

Sulmi me shok-bomba ndaj mediave në Leposaviq, lëndohet gazetari i Arbresh.info