Google ADS

“Për bukën e motmotit”: Kurti hip në kombajë për korrje-shirje

12:13 | 10 Korrik 2024
A Z

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar sot vizitë tek një fermer në Bubavec të Malishevës.

Këtë vizitë ai e bëri bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Pecin.

Kurti ka hipur në kombajë me ç’rast ka parë nga afër procesin e korrje-shirjeve./EO

 

Shpërndaje në rrjete sociale