PDK thërret konferencë të jashtëzakonshme

12:29 | 23 Prill 2022

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme për media.

Kjo është bërë e ditur nga një njoftim për media nga kjo parti, shkruan arbresh.info. Në këtë konferencë do të flasin nënkryetarët e kësaj partie: Vlora Çitaku dhe Uran Ismaili.

Konferenca do të mbahet në ora 14:00 në selitë e këtij subjekti politik./arbresh.info/