Google ADS

Parashikimi i motit për sot në Kosovë

07:33 | 30 Gusht 2018
Arbresh.info

Sot do të mbajë mot i nxehtë dhe kryesisht me diell.

Temperaturat e ajrit, do të mbeten mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 14 gradë Celsius deri në 17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet nga 29 deri në 31 gradë Celsius.

Era do të fryjë e lehtë nga jugu 1-3m/s. Shtypja atmosferike do të mbetet mbi vlera normale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme