Parashikimi i motit

06:43 | 3 Mars 2021

Kthjellët dhe me diell. Në mëngjes me ngrica të lehta, nëpër ultësira mundësi për mjegull/mjegullinë. Temperaturat në vise të ulëta -2C deri 15C, e në vise malore -6C deri 10C. Kryesisht qetë, me erëra të lehta drejtimesh të ndryshme 1-2m/s. Indeksi UV: 3. Indeksi i cilësisë së ajrit kryesisht në vlera të dobëta, vende-vende edhe mesatare.

Kthjellime dhe diell, ditën më butë. Temperaturat në vise të ulëta 0C deri 17C, e në vise malore -3C deri 12C. Erë e lehtë dhe mesatare nga jugperëndimi 3-9m/s. Indeksi UV: 4. Indeksi i cilësisë së ajrit kryesisht në vlera të dobëta, ditën vende-vende zbret edhe në mesatare.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara