Pamjet më të reja nga zjarret në Rugovë

14:32 | 5 Gusht 2021

Situata e krijuar nga zjarri në Bjeshkët e Nemuna është rënduar ditën e sotme, për shkak të erarëve më të mëdha që po mbretërojnë.

Arbresh.info po qëndron në vendin e ngjarjes dhe do t’iu mbajë të informuar.

Më poshtë iu sjellin gjendjen nga zjarret në Bjeshkët e Nemuna përmes fotografive.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara