Pacolli falënderon mediet që e përcollën vizitën e tij në Emiratet e Bashkuara Arabe

16:21 | 8 Janar 2018

Zëvendëskryeministri njëherësh Ministër i Punëve të Brendshme, Behgjet Pacolli ka thënë se vizita e tij në Emiratet e Bashkuara Arabe, është përcjellur me interes të madh nga shumë portale dhe është pasqyruar nga shtypi vendas. Ai ka falënderuar të gjithë ata që e kanë përcjellur këtë vizitë.

Postimi i plotë:

Vizita ime në Emiratet e Bashkuara Arabe, është përcjellur me interes të madh nga shume portale dhe është pasqyruar nga shtypi vendas.

“ Nuk e harrojmë kontributin e Sheikh Zayedit për ndihmën e Emirateve dhënë Kosovës” thash dje në Konferencë! Kjo thënje u reflektua ne faqet e shum mediave te shkruara dhe vizive. Ishte edhe në titujt e autoritativëve Alittihad, Golfneës,etj

Këtë po e theksoj për të kuptuar se sa e rëndësishme është mirënjohja, për të cilën unë flas shumë shpesh .

“Ai që nuk falenderon njerëzit nuk falenderon as Zotin”!!!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara