Google ADS

Osmani mban sot konferencë për media lidhur me Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë

08:03 | 14 Prill 2024
E.H

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani mban sot konferencë për medie lidhur me Forumin Ndërkombëtar për Gratë Paqen dhe Sigurinë si dhe me rastin e 14 Prillit – Ditës së Mbijetuarve të Dhunës Seksuale.

Pjesë e kësaj konference do jenë edhe Vasfije Krasniqi dhe Shyrete Tairi Sulimani.

Sipas njoftimit, konferenca do të mbahet te monumenti “Heroinat” në Prishtinë me fillim nga ora 17:00./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale