Orr shpallet qytetar nderi i Istogut

07:44 | 8 Maj 2019

Komandanti i Gardës Kombëtare të Iowa-s, Timothy Orr bashkë me një delegacion nga kjo Gardë po qëndron në Kosovë.

Ai dje u takua me presidentin, kryeministrin dhe kryetarin e Kuvendit.

Ndërsa sot, për nder të këtij kontributi Istogu do ta shpall qytetar nderi komandantin amerikan./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara