Një i vdekur nga aksidenti me motoçikletë në Grabovc

08:47 | 1 Maj 2018

Një person ka vdekur dhe një tjetër është lënduar në një aksident trafiku mes një veture dhe një skuteri, të hënën në mbrëmje.

Aksidenti tragjik ka ndodhur në fshatin Grabovc të Fushë-Kosovës, te vendi i quajtur “Guri i Plakës”.

Lajmin e ka konfirmuar komandanti i Trafikut Rajonal të Prishtinës, majori Milaim Fejzullahu.

Ai ka thënë për “Kallxo” se aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara