Nga aksidenti në Lipjan, komuna shpreh ngushëllime familjarëve

18:18 | 16 Mars 2019

Kryetari Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti shpreh ngushëllime familjes Retkoceri e Tmava nga Komuna e Lipjanit me rastin e vdekjes së Leonard Retkocerit dhe Sahit Tmavës në rastin tragjik që ndodhi sot në Duhël.

“Ky lajm na ka tronditur të gjithëve, ngushëllime familjarëve të rinjëve”, thuhet në telegram ngushëllimi nga Ahmeti.

Leonardi punonte si kamerier në byfen e Komunës, dhe ishte punëtor dhe një ndër djemtë më të mirë që kishim.

Ngushëllime!

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara