Nëntë raste të reja me COVID-19

13:56 | 25 Janar 2023

Instituti Kombëtarë i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nëntë persona kanë rezoltuar pozitiv me COVID-19.

Sipas IKSHPK-së janë testuar 118 persona, si dhe nëntë persona janë të hospitalizuar.

Ndërsa 98 raste aktive janë me COVID-19, thuhet në njoftim./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale