Nëna, motra dhe daja i Përparim Ramës të pranishëm në seancën e betimit si kryetar i ri i Prishtinës

10:22 | 7 Dhjetor 2021

Në këtë seancë solemne ku po betohet kryetari i ri i Prishtinës, nuk kanë si të mungojnë edhe anëtarët e familjes së Përparim Ramës tashmë kryetarit të ri të zgjedhur të Prishtinës, raporton arbresh.info.

Të paren gjë që bëri po sa hyri në sall, Përparim Rama si Kryetar i ti i Prishtinës ishte të përshëndes, Nënën e tij, Motrën e Dajën të cilët kanë ardhur ta përkrahin.

Seancën e betimit po e udhëheq, Milazim Vitija, si më i vjetëri nga asamblistët nga Lidhja Demokratike e Kosovës./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara