Google ADS

Në prag të Ditës së Çlirimit, Osmani dhe Begaj shfaqen përkrah njërit-tjetrit në Gërmi

17:40 | 11 Qershor 2024
E.H

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani është takuar me presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj në prag të 25-vjetorit të Ditës së Çlirimit.

Në fotografitë e publikuara në Facebook, Osmani dhe Begaj kanë takuar qytetarët në parkun e Gërmisë.

“Me Presidentin Begaj në prag të Ditës së Çlirimit, përvjetorit të rëndësishëm të popullit tonë, të cilën do ta shënojmë bashkë!”, ka shkruar Osmani./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale