Në murin e tunelit në Dragash shkruhen grafite në gjuhën serbe

10:35 | 16 Gusht 2018

Është raportuar se në hyrje të fshatit Restelicë të Dragashit, në murin e tunelit persona të panjohur   kishin shkruar grafitë në gjuhën serbe me disa përmbajtje.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante, ështëiniciuar lënda e rasti dhe është duke u hetuar./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara