Monika Kryemadhi: Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë

21:03 | 4 Prill 2021

Liderja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka uruar Vjosa Osmanin, e zgjedhur sot si presidente e Kosovës.

“Pres me padurim ta shoh Kosovën të përparojë në integrimin e mëtejshëm ndërkombëtar dhe le të punojmë sëbashku për marrëdhënie sa më të shkëlqyera mes Shqipërisë dhe Kosovës, për rritjen e mirëqenies dhe realizimit të sfidës së integrimit europian”, ka shkruar Kryemadhi në Facebook./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale