Mjekë e infermierë i bashkohen protestës në Zveçan

11:47 | 31 Maj 2023

Po vazhdon ditën e tretë e protestës në Zveçan, ndërsa tani protestuesve u janë bashkuar edhe punonjës të Qendrës së Mjekësisë Familjar

Mjekët dhe infermierët me mantele të bardha ndodhen në mes të protestuesve për të shprehur pakënaqësinë për situatën e krijuar./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme