Ministrja Hajdari me dyer të mbyllura raportoi për gjendjen dhe administrimin e rezervave shtetërore të mallrave

12:20 | 10 Maj 2022

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, raportoi sot në Komisionin për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti, lidhur me gjendjen dhe administrimin e rezervave shtetërore të mallrave.

Nga ky raportim nuk janë dhënë ende detaje shtesë se çfarë saktësisht ka deklaruar ministrja para deputetëve.

Ky raportimi është mbajtur me dyer të mbyllura./arbresh.info/

 

 

Lajmet më të lexuara