Merr mësim Adriana Matoshi, ja si është veshur sot

13:36 | 6 Korrik 2022

Deputetja e Republikës së Kosovës nga radhët e Lëvizjet Vetëvendosje, Adriana Matoshi është komentuar kohën e fundit për veshjen e saj në Kuvendin e Kosovës,

Ajo ditë më parë është parë në patika dhe në një veshje rozë dhe me dukës.

Por, sot Matoshi është shfaqur me një stil të veçantë në Kuvend, siç duket ka marrë mësim./arbresh.info/

 

 

 

 

Të ngjashme