Mënyra e çuditshme se si Vuçiq vendos maskën

11:02 | 5 Janar 2021

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, sot gjatë ditës ka zhvilluar një vizitë në një fshat të Kroacisë në kufi me Serbinë, ku ka takuar një nënë e cila i rritë e vetme 9 fëmijë.

Ajo që ka rënë në sy para fillimit të kësaj vizite, ka qenë mënyra e çuditshme se si Vuçiq e kishte vendosur maskën.

Megjithatë para hyrjes në shtëpi, Vuçiqit i është tërhequr vërejtja për mënyrën se si e ka vendosur maskën, dhe ai menjëherë është shikuar në një dritare, dhe më pas e ka larguar maskën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara