Google ADS

Mbledhja e Qeverisë, ky është rendi i ditës

10:38 | 22 Mars 2023

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Kjo mbledhje pritet të jetë e ngarkuar me plot 22 pika që do të shqyrtohen nga Kurti dhe ministrat e tij, shkruan arbresh.info

Në rendin e ditës, do të jetë edhe emërimi i Bordit të Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike “InfraKos Sh.A”, vendosja e masave kufizuese për grupit terrorist rus “Wagner” dhe shqyrtimi i ndarjes së mjeteve për mbështetjen në kuadër të Pakos së Ringjalljes Ekonomike. /arbresh.info/

Ky është rendi i ditës: 

Shpërndaje në rrjete sociale