Makolli: T’i lëmë inatet dhe t’i rrekemi punës dhe temave të cilat i ka Kosova

12:43 | 25 Maj 2018

Vesel Makolli nga AKR-ja tha se e kanë mirëprit fillimin e këtyre tryezave.

“Kjo temë qe po diskutohet sot ka kthyer tryezën mbrapa dhe në këtë mënyrë ne nuk mund të dalim nga kjo situatë do të duhet që ne ti trajtojmë temat një nga një dhe disa tema duhen konsensus të plotë dhe mendojmë se të mbajmë zgjedhje çdo vit është në non sens dhe duhet ti lëmë këto inate dhe t’i rrekemi punës dhe temave të cilat i ka Kosova”, përcjell arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale