Google ADS

Lirohet nafta, këto janë çmimet e derivateve për 24 orë

10:10 | 24 Korrik 2022
K.B

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivateve për 24 orët e ardhshme.

Siç njofton ministria, çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës është si në vijim. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme